ŽAIDIMO TAISYKLĖS

Žaidimai ekrane (pvz., telefono etc.) šiam projektui nėra tinkami.

UŽDUOTYS
Pirmąją užduotį turi atlikti visi mokiniai. Jei pritrūktų laiko visoms trims užduotims atlikti su visais mokiniais, antrąją ir trečiąją užduotis gali atlikti skirtingos mokinių grupės.

1/ Individuali užduotis (arba poromis)
Pasirinkite mėgstamą žaidimą ar jo elementą. Jį dokumentuokite filmavimo įrenginiu vienu planu, neilgesniu nei dvi minutės, statiška kamera. Žaidimą gali žaisti vienas ar keli vaikai, jaunuoliai, suaugusieji ar pagyvenę žmonės. Filmuoti galite ir už mokyklos ribų ar savo namuose.

2/ Užduotis, skirta nedidelei grupei
Įsivaizduokite, kad mokytojas pašalina iš pamokos du mokinius. Jie atsiduria apribotoje erdvėje, kurioje sugalvoja žaidimą su visa, kas jiems prieinama: savo kūnais, objektais, erdve. Galite filmuoti ištisine planų seka arba atskirus planus sumontuoti į vieną seką, neilgesnę nei dvi minutės.

3/ Užduotis, skirta nedidelei grupei
Filmuokite veikėją, kuris bežaisdamas praranda erdvės ir laiko suvokimą (Nesvarumo būsenos žaidimų kategorija). Filmuodami tuo pačiu metu fiksuokite ir veikėją, ir jo fizinius potyrius. Filmuotą medžiagą turite sumontuoti į vientisą seką, neilgesnę nei dvi minutės.

FILMAS-ESĖ
Sukurkite filmą, kurio pasakojimą pertraukia akimirka, kurią veikėjas (-ai) žaisdamas (-i) išsilaisvina ir pakyla virš kasdienybės.

Kurdami filmą, panaudokite užduočių ir pratimų, susijusių su erdve, išradingumu, objektų virsmais, fiziniais pojūčiais, patirtį. Sutelkite dėmesį į kadrą, kameros judesius, garsą (galiausiai ir muziką), montažą. Filmo (su titrais) trukmė : 5-10 minučių.

TINKLARAŠTIS
Iki spalio pabaigos :
•    Kiekvienų dirbtuvių dalyviai pristato save, patalpindami nuotraukas su komentarais apie: savo grupę, vietą, kurioje vyksta dirbtuvės, mokyklą, dirbtuvių patalpą, mėgstamus grupės žaidimus.

Ištisus metus :
•    Dirbtuvių metu žiūrėti filmai ar jų ištraukos: filmų fotogramos ir komentarai;
•    Dirbtuvių metu žiūrėti filmai ar jų ištraukos: filmų fotogramos ir komentarai;
•    Nuotraukos su komentarais iš filmo-esė kūrimo proceso;
•    Visos kitos iniciatyvos, idėjos labai laukiamos…

 

Les commentaires sont fermés.